Учнівська Олімпіада МАУП 2017

серед учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів-партнерів системи загальної середньої освіти м. Києва

ШАНОВНІ УЧНІ !
ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У НАШІЙ ОЛІМПІАДІ ТА ОБЕРІТЬ СВОЄ НОВЕ МАЙБУТНЄ!

Вітаємо! Ти іще школяр, але після закінчення 9-го класу можеш стати студентом, і Твоє життя стане значно цікавішим, ніж досі!

Якщо Ти – енергійний, активний, самостійний і хочеш змінити своє життя на краще, ми пропонуємо Тобі приєднатися до нашої веселої і великої компанії, щоб уже через декілька чудових студентських років стати дипломованим фінансистом, юристом, менеджером, соціальним працівником, економістом, програмістом або працівником туристичної сфери і вступити без складання ЗНО на 3 (2) курс будь-якого українського університету!

Тобі вже цікаво? Хочеш бути з нами? Тоді читай далі, – адже саме участь у нашій Олімпіаді покликана відкрити для тебе ці світлі перспективи!


Умови проведення Олімпіади:

Олімпіада МАУП

Олімпіада для 9-го класу проводиться з 3-х дисциплін: «Основи правознавства», «Інформатика та інформаційні технології», «Основи економіки та підприємництва».

Проходять змагання у 2 етапи. Зареєструватися на участь у І етапі необхідно до 10 березня 2017 р. При цьому на І етапі учасник може обирати: для 9-го класу – від однієї до трьох дисциплін. Завдання І етапу виконуються дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації. Виконані завдання надсилаються з 6 лютого по 10 березня 2017 р. на електронну адресу згідно обраної дисципліни.

Також роботи можна надіслати на поштову адресу оргкомітету Олімпіади: вул.Фрометівська,2, м. Київ, 03039.

Учасник на другому (фінальному) етапі Олімпіади може вибрати одну дисципліну з тих, по яких він пройшов до другого етапу Олімпіади.

Оцінювання робіт здійснюється за 100-бальною системою. Учасники, які набрали менше ніж 51 бал зі 100 можливих, не можуть перейти до другого етапу Олімпіади.

Олімпіада

Другий етап Олімпіади проводиться в очній формі з 13 по 17 березня 2017 р. на території МАУП за вказаною вище адресою. Дата та час проведення визначається оргкомітетом (інформація розміщується на сайті Академії – olimpiada.maup.com.ua). На виконання завдання другого етапу відводиться 1,5 години.

За результатами другого (фінального) етапу кожен учасник отримує диплом Олімпіади та заохочувальні призи.

Переможцям Олімпіади за I місце надається грошова винагорода у сумі 5000 гривень та знижка 20% від оплати на весь термін навчання в ПрАТ «ВНЗ «МАУП», за II місце − грошова винагорода у сумі 3000 гривень. та знижка 10% від оплати на весь термін навчання, за III місце − грошова винагорода у сумі 2000 гривень та знижка 5 % від оплати на весь термін навчання. Всі учасники Олімпіади отримують дипломи учасників та  разову знижку 5% на проплачену суму.

Оргкомітет «Олімпіади МАУП» – 2017 бажає тобі, шановний абітурієнте, успіхів та завзяття!

Інформатика та інформаційні технології

пропонуємо зареєструватися та виконати завдання для відбіркового туру, який пройде заочно

умови

Реєстрація

Основи правознавства

пропонуємо зареєструватися та виконати завдання для відбіркового туру, який пройде заочно

умови

Реєстрація

Основи економіки та підприємництва

пропонуємо зареєструватися та виконати завдання для відбіркового туру, який пройде заочно

умови

Реєстрація

З питань щодо організації та проведення олімпіади звертатись до оргкомітету за тел.:
(097) 294-33-36, (066) 089-12-66 – Аріфходжаєва Тетяна Борисівна

E-mail: [email protected]